ZAMÓWIENIE PUBLICZNE 2/2017 - WYJAŚNIENIE

27.04.2017

Instytut Fizjologii Roślin im. Franciszka Górskiego PAN w Krakowie informuje, że w dniu 26.04.2017 r. do zamawiającego wpłynął wniosek od wykonawcy dotyczący wyjaśnienia treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia w postępowaniu pn. Dostawa oprogramowania do obróbki i analizy obrazów do mikroskopu konfokalnego Nikon Eclipse E600” - znak sprawy 2/2017.

Zamawiający przekazuje treść pytań wraz z wyjaśnieniem, których udzielono wykonawcom.

1. Pytanie nr 1:

Zapytanie do postępowania „Dostawa oprogramowania do obróbki i analizy obrazów do mikroskopu konfokalnego Nikon Eclipse E600”.

Dotyczy pkt 5. Opisu przedmiotu zamówienia: Szkolenie użytkowników praktycznego korzystania z programów – dwukrotne.

1.Ile osób chce przeszkolić Zamawiający?

2.Jaki jest zakres wymaganego szkolenia?

3.Jak długo ma trwać szkolenie (jedno i drugie)?

4.Czy Zamawiający dopuści szkolenie online w postaci videokonferencji/webinaru w języku angielskim?"

1. Odpowiedź na pytanie nr 1:

Ad. 1. Szkolenie musi mieć charakter otwarty dla pracowników IFR-PAN (minimum 8 osób)

Ad. 2. Dwudniowe szkolenie w formie warsztatów na danych użytkownika, podczas którego będą prowadzone analizy dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestników (np. mierzenie, licznie, frakcjonowanie, spłaszczanie obrazów, tworzenie modeli 3D, dekonwokucja obrazu).

Ad. 3. Dwa szkolenia całodniowe (8h+8h)

Ad. 4. Zamawiający nie dopuscza szkoleń on-line.

Dziennik zmian dokumentu

Data zmiany Typ zmiany Autor Osoba odpowiedzialna Opis zmian
2017-04-27 12:44:56 Edycja rekordu Sławomir Jurczyk Edycja rekordu "ZAMÓWIENIE PUBLICZNE 2/2017 - WYJAŚNIENIE" w następującym zakresie:
Dostępny do
Treść (polski)
2017-04-27 12:25:21 Dodanie rekordu Sławomir Jurczyk Nazwa rekordu: ZAMÓWIENIE PUBLICZNE 2/2017 - WYJAŚNIENIE